F.H.U. Andrzej Mitka
F.H.U. Andrzej Mitka
F.H.U. Andrzej Mitka
Kontakt

F.H.U. Andrzej Mitka
Biuro Handlowe
ul. Sokolska 80 lok. 21
40-087 Katowice

tel. 32 201 00 84
kom. 606 953 161

e-mail: mitka@go3.pl

Biuro jest nieczynne


z powodu zmiany adresu .
Do czasu otwarcia nowego
biura handlowego
firmy w Katowicach,
wszystkie zapytania i sprawy
proszę kierować na adres
e-mail: mitka@go3.pl
lub prosimy o kontakt
telefoniczny nr: 606 953 161 .

 

::OKNA PCV::

 

Okna PCV Iglo 5 oraz Iglo 5 Classic produkcji Firmy DRUTEX stanowią wzór nowoczesnych rozwiązań estetycznych i architektonicznych. Do Państwa wyboru pozostają okna prostokątne, ale także okrągłe, łukowe, trójkątne czy w kształcie trapezu. Marzenie o perfekcyjnym oknie można także osiągnąć dzięki dodatkowym upiększającym elementom takim jak szprosy czy kolorowe szyby. Pełna dowolność kształtów i kolorów z pewnością zagwarantuje niepowtarzalny charakter Państwa domu.

Okna z okuciami obwiedniowymi popularnej firmy Maco, dodatkowo wyposażone w zaczep anty-wyważeniowy, zagwarantują Państwu maksimum bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii okna te zostały zaopatrzone w blokadę błędnego położenia klamki, a także w podnośnik skrzydła, który zapewnia mikrowentylację w rozwórce i domykanie skrzydła.

Pięciokomorowe okna Iglo wyposażone w standardowy pakiet szybowy oraz w stalową ciepłą ramkę o wskaźniku przenikania ciepła U=1.0 (zgodnie z normą EN 674) zagwarantują Państwu utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach oraz niebywałą oszczędność energii cieplnej. Ponadto nasze wnętrza zostaną idealnie doświetlone, dzięki wysokiej przepuszczalności energii słonecznej. Do produkcji okien Iglo zostały użyte materiały najnowszej generacji, w tym uszczelki EPDM, które zwiększają szczelność na opady atmosferyczne oraz doskonałe zabezpieczają przed wiatrem. 

F.H.U. Andrzej Mitka F.H.U. Andrzej Mitka F.H.U. Andrzej Mitka


::OKNA IGLO ENERGY::

 

okna iglo energyNowe okno energooszczędne Firmy DRUTEX o siedmiokomorowej budowie profilu GL System i głębokości zabudowy 82 mm, w połączeniu z nowoczesnym 2-komorowym pakietem szybowym, zapewniają doskonały poziom energooszczędności i izolacyjności termicznej. DRUTEX zastosował tu innowacyjne wzmocnienie termiczne wykonane z włókna szklanego,które minimalizuje powstanie mostków termicznych, a dzięki temu pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej. 

Odnosząc wyniki w zakresie energooszczędności do aktualnych polskich przepisów techniczno-budowlanych, okno IGLO ENERGY ze współczynnikiem Uw=0,6 W/m2 K charakteryzuje się przenikalnością cieplną prawie 100% lepszą niż obecnie wymagana w Polsce. 

Konstrukcja tego okna umożliwia zastosowanie nowej generacji pakietów szybowych z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej o współczynniku przenikalności na poziomie Ug=0,3 W/m2 K! Lekkie pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej umożliwiają wykonanie bardziej wyszukanych kompozycji okiennych. W standardzie firma oferuje szybę dwukomorową z tafli o grubości 4mm (4/16/4/16/4) o współczynniku przenikania Ug=0,5W/m2 K.